GRAND PRIX Warszawy
2018
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28*
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2018-04-28
Ostatnia modyfikacja: 2018-05-01 22:18:30
WYNIKI UZUPEŁNIONE - CZEKAMY NA UWAGI I REKLAMACJE
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:33:01 1376Artur JabłońskiDream Run
2V/2M/200:33:47 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
3III/1M/300:34:17 1065Łukasz StaniakVege Runners
4IV/1M/400:35:04 691Jędrzej JosypenkoDream Run
5IV/2M/500:35:22 695Daniel UrmanowskiDream Run
6V/3M/600:35:38 409Adam MielczarekNiezrzeszony
7IV/3M/700:36:35 630Marcin StupakDream Run
8V/4M/800:36:44 1325Radek SerwińskiDream Run
9VIII/1M/900:37:05 908Andrzej KotwaVege Runners
10VI/1M/1000:37:48 312Piotr Kobierski 'URSYNÓW'uka.pl
11V/5M/1100:37:50 917Piotr Mądrach 'SzYcHa'Dream Run
12VI/2M/1200:38:12 1056Marek Primik 'URSYNÓW'Vege Runners
13III/2M/1300:38:18 847Piotr SprengelA.K.B. MORT!
14IX/1M/1400:38:45 352Jacek NowocieńSP Rusiec
15III/3M/1500:38:51 1010Paweł KowalikJacekBiega Running Team
16K-III/1K/100:38:59 61Justyna ŚliwiakNiezrzeszony
17VI/3M/1600:38:59 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Accenture Warszawa
18VII/1M/1700:39:01 2802Michał Wojciechowski 'URSYNÓW'KB Bossa
19K-V/1K/200:39:20 184Marta KaźmierczakDream Run
20VIII/2M/1800:39:28 589Wojciech Staszewski 'Szkielet'KS Staszewscy
21VII/2M/1900:39:31 2140Piotr StrzeżyszKaczuszki
22V/6M/2000:39:42 456Tomasz PająkVege Runners
23IV/4M/2100:39:44 540Francisco FernandesNiezrzeszony
24IV/5M/2200:39:45 501Jakub KościkNiezrzeszony
25VII/3M/2300:39:48 902Bartosz Widzyński 'URSYNÓW'Night Runners
26VI/4M/2400:39:48 2152Marcin Rosłońo co biega ?
27V/7M/2500:39:49 549Błażej Grabowski 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
28VII/4M/2600:40:00 2148Jarosław SzczepaniukDream Run
29VI/5M/2700:40:03 208Michał MaciopaWarszawa-Bemowo
30V/8M/2800:40:15 435Michał Wiatr 'URSYNÓW'Softtutor
31VI/6M/2900:40:17 476Dawid Michałowski4 Runners
32III/4M/3000:40:18 1253Piotr Witkowski 'URSYNÓW'Vege Runners
33IV/6M/3100:40:25 2259Michał PiędelA.K.B. MORT!
34V/9M/3200:40:26 507Łukasz GregorczykVege Runners
35V/10M/3300:40:28 580Jacek BaranowskiJacekBiega Running Team
36VI/7M/3400:40:30 530Maciej DrozdDream Run
37V/11M/3500:40:30 1195Paweł ŻukowskiVege Runners
38K-IV/1K/300:40:44 13Anna SawickaDream Run
39VI/8M/3600:40:53 2146Jarosław Szymon PeplakGameness Konstancin
40VII/5M/3700:40:59 855Darek KnychasPZU Sport Team
41VIII/3M/3800:41:04 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
42K-IV/2K/400:41:11 69Agnieszka KowalczykAdidas Runners Warszawa
43IV/7M/3900:41:12 1100Adam KowalczykAdidas Runners Warszawa
44VII/6M/4000:41:18 420Marcin ZabdyrPegaz
45V/12M/4100:41:30 2150Norbert ŚcisłowskiKS Start Pułaski Warka
46VII/7M/4200:41:32 1326Arron TrevorGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
47VI/9M/4300:41:40 757Tomasz ZiębaJacekBiega Running Team
48V/13M/4400:41:50 2112Kamil WołosewiczParkrun Warszawa Ursynów
49VII/8M/4500:41:54 2072Arkadiusz RozińskiUKS 4 Ursus
50VI/10M/4600:41:54 2295Piotr Sławiński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
51IX/2M/4700:41:57 298Szymon DrabczykWarszawa-Mokotów
52K-II/1K/500:41:58 1454Natalia GałązkaVege Runners
53V/14M/4800:42:01 886Jarek DebertTrinergy Team
54VIII/4M/4900:42:04 846Andrzej PiątkowskiDream Run
55VI/11M/5000:42:10 1213Roman KoleśnikWarszawa-Wola
56X/1M/5100:42:19 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
57III/5M/5200:42:21 464Maciej MatusVege Runners
58III/6M/5300:42:23 2100Bartosz LewandowskiNiezrzeszony
59IV/8M/5400:42:23 2085Andrzej RuszczewskiVege Runners
60V/15M/5500:42:30 750Daniel Hernandez SanzValladolid
61VII/9M/5600:42:34 2141Jacek MikulskiOrtoreh Team
62IX/3M/5700:42:44 2294Leszek PieniążekOrtoreh Team
63K-V/2K/600:42:47 1714Anna SerwińskaDream Run
64VIII/5M/5800:42:49 240Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
65VII/10M/5900:42:49 434Przemysław Murawski 'URSYNÓW'Warszawa
66K-V/3K/700:42:52 60Barbara Matusik 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
67VIII/6M/6000:42:53 1310Artur PaszczakKonstancin-Jeziorna
68IX/4M/6100:42:56 331Andrzej SawczenkoDream Run
69K-IV/3K/800:43:06 38Eliza Florczuk 'URSYNÓW'Żórawski Team
70VI/12M/6200:43:18 862Rafał GarbatA.K.B. MORT!
71XI/1M/6300:43:29 411Krzysztof DąbrowskiRadzywnik Run Team
72V/16M/6400:43:36 558Mariusz DettlaffDream Run
73V/17M/6500:43:43 437Jakub MilczarekSofttutor
74VIII/7M/6600:43:47 1250Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'T-Mobile Running Team
75VII/11M/6700:43:54 629Artur Prokop 'URSYNÓW'Prokop Consulting Group
76K-V/4K/900:43:57 1535Paulina Prugar-FukowskaDream Run
77III/7M/6800:44:03 753Aleksander OstasiukSKN
78IX/5M/6900:44:09 1101Thomas HorneVege Runners
79K-VI/1K/1000:44:12 3Monika Dryja ' URSYNÓW'Obozybiegowe.pl
80V/18M/7000:44:18 1308Grzegorz Zygadlewicz 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
81K-V/5K/1100:44:19 126Aleksandra Kłosowska-junkoWarszawa-Rembertów
82VIII/8M/7100:44:20 1007Janusz Wojtas ' URSYNÓW'Poczta Polska
83VI/13M/7200:44:23 2099Michał GrzegorzewskiGrzegorzewscy Team
84V/19M/7300:44:27 578Sebastien ThiesseTRIdziestka
85VII/12M/7400:44:30 879Tadeusz GóralKKB
86K-VII/1K/1200:44:31 137Izabela Pododemska-ZabdyrPegaz
87V/20M/7500:44:35 297Łukasz LewandowskiMysiadło
88VI/14M/7600:44:39 1239Krzysztof StępieńWarszawa-Praga Południe
89K-VI/2K/1300:44:47 1443Bożena JosypenkoDream Run
90K-IV/4K/1400:44:50 1661Anna PiotrowskaDream Run
91IV/9M/7700:44:53 470Juliusz BorawskiVege Runners
92III/8M/7800:44:59 2144Filip NowakWarszawa-Praga Południe
93K-VI/3K/1500:45:00 1449Karolina StańczykDream Run
94IX/6M/7900:45:06 212Mirosław GójskiGKS Grodzisk
95X/2M/8000:45:20 2024Paweł MarkiewiczKB ActiveSports Warszawa
96K-VIII/1K/1600:45:29 193Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
97X/3M/8100:45:44 357Paweł Święcki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
98K-VI/4K/1700:45:54 154Monika PiaseckaDream Run
99VIII/9M/8200:45:55 779Wojciech Grzegorczyk 'URSYNÓW'Kondycja
100K-VI/5K/1800:45:57 1601Kinga StaszewskaKS Staszewscy
101VIII/10M/8300:46:05 1287Grzegorz Wojewódzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
102IV/10M/8400:46:07 2149Daniel MiklaszewskiPolski Klub MTB
103IX/7M/8500:46:17 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
104VI/15M/8600:46:28 613Tomasz KosteraVege Runners
105VI/16M/8700:46:34 475Michał LaskowskiTRIdziestka
106VI/17M/8800:46:49 220Piotr Danik 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
107XI/2M/8900:46:57 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
108X/4M/9000:47:08 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
109K-V/6K/1900:47:15 1756Monika WachDream Run
110VI/18M/9100:47:16 951Piotr BonieckiWarszawa
111V/21M/9200:47:20 2042Frau Miguel3D-Triatlon
112K-IV/5K/2000:47:24 1641Natalia WielogórskaDream Run
113IX/8M/9300:47:26 2067Andrzej Suwald 'URSYNÓW' - 'suwi'JacekBiega Running Team
114K-III/2K/2100:47:38 1634Magdalena RaczyńskaVege Runners
115K-V/7K/2200:47:46 1647Bogusława Majer 'URSYNÓW'Vege Runners
116VI/19M/9400:47:58 977Bartosz KubielskiNiezrzeszony
117IX/9M/9500:48:09 2000Jerzy BabińskiNadarzyn
118K-V/8K/2300:48:13 1670Marta RutkowskaDream Run
119K-III/3K/2400:48:14 94Magda JaskólskaVege Runners
120K-III/4K/2500:48:14 187Oktawia KupajVege Runners
121VI/20M/9600:48:14 210Artur GronczewskiFMW Runners
122K-VI/6K/2600:48:15 18Joanna Leszczyńska 'URSYNÓW' - 'JoAsia'Niezrzeszony
123K-IV/6K/2700:48:20 1522Ewa KubicaNiezrzeszony
124X/5M/9700:48:22 877Stanisław KamińskiNadarzyn
125X/6M/9800:48:40 454Antoni SzukalskiNiezrzeszony
126K-V/9K/2800:48:42 134Anna LedwolorzVege Runners
127IX/10M/9900:48:45 2059Artur ZięćWarszawa
128K-IV/7K/2900:48:58 89Sarah SkeltonVege Runners
129K-IX/1K/3000:49:03 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
130VII/13M/10000:49:03 260Krzysztof MatyskielAlbatrosy
131K-VI/7K/3100:49:04 138Olga Wróblewska Vege Runners
132IX/11M/10100:49:08 2409Jan Nartowski 'URSYNÓW'A.K.B. MORT!
133X/7M/10200:49:12 914Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
134VIII/11M/10300:49:28 2151Rafał GontarWarszawa-Ursus
135K-VI/8K/3200:49:28 1675Anna RzepeckaKB Promyk Ciechanów
136IX/12M/10400:49:31 588Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
137K-III/5K/3300:49:44 1645Katarzyna Belkius 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
138IV/11M/10500:49:46 2143Tomasz JomańskiNiezrzeszony
139XII/1M/10600:49:56 2586Chris JenkinsWilanów Coffin Dodgers
140K-V/10K/3400:49:58 1679Magdalena Nowocień-mikulskaAdidas Runners Warszawa
141K-VI/9K/3500:50:00 116Dominika NapierskaVege Runners
1420/3600:50:01 D6363Jolanta OueznadjiWarszawa-Ursynów
143K-VIII/2K/3700:50:12 104Jolanta Wagner 'URSYNÓW' - 'Jola.'Warszawa-Ursynów
144XI/3M/10700:50:42 818Kazimierz WalaszekGłosków-Letnisko
145K-V/11K/3800:50:45 64Ewa RakowskaNiezrzeszony
146VII/14M/10800:50:48 364Marek SzczotkowskiPiaseczno
147X/8M/10900:50:54 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
148K-VI/10K/3900:50:59 1430Katarzyna Kossakowska 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
149V/22M/11000:51:03 867Krzysztof Różycki 'URSYNÓW'Vege Runners
150VI/21M/11100:51:07 389Robert JózwikWarszawa-Gocław
151VIII/12M/11200:51:13 2026Piotr WójcikWARSZAWIAKY
152K-IV/8K/4000:51:23 106Aleksandra Kucharska 'URSYNÓW'Dream Run
153VIII/13M/11300:51:30 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'Kondycja
154VI/22M/11400:51:46 2147Krzysztof PoniatowskiWarszawa
155K-XI/1K/4100:52:01 1521Renata TulaWarszawa
156K-V/12K/4200:52:05 144Katarzyna KosteraVege Runners
157X/9M/11500:53:08 343Zbigniew BatorNiezrzeszony
158XII/2M/11600:53:12 950Stanisław TokarzewskiKomorów
159K-X/1K/4300:53:32 32Małgorzata Kołodziejczak 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
160IX/13M/11700:53:41 666Jarosław KolasińskiWarszawa-Włochy
161VII/15M/11800:53:43 443Leszek KaniugaWarszawa-Stegny
162VII/16M/11900:53:43 2120Salvatore De Bellodbitalia.pl
163K-IV/9K/4400:53:55 1680Żaneta DoboszSerpentine
164XII/3M/12000:53:57 514Jarosław MarszalecNiezrzeszony
165K-VI/11K/4500:54:09 1652Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
166X/10M/12100:54:12 1040Piotr KułakowskiNiezrzeszony
167XII/4M/12200:54:17 468Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
168XII/5M/12300:54:29 871Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
169K-VII/2K/4600:54:53 1566Małgorzata MurawskaWarszawa
170K-X/2K/4700:54:55 24Aleksandra Gliniewicz 'URSYNÓW'KB ActiveSports Warszawa
171VII/17M/12400:55:25 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
172K-XI/2K/4800:55:28 1469Grazyna MarczakLeczo Team
173IV/12M/12500:55:46 672Grzegorz SawczenkoNiezrzeszony
174K-VII/3K/4900:55:52 1606Iwona SitarekPKO Bank Polski
175VII/18M/12600:55:52 1397Robert SpólnyGrójec
176K-VII/4K/5000:55:57 1637Anna KomaWarszawa
177K-III/6K/5100:56:08 1676Anna SidorskaKaczuszki
178XI/4M/12700:56:15 1050Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
179X/11M/12800:56:40 2090Jacek DziekonskiKonstancin-Jeziorna
180/1K/5200:57:35 1681Aldona SasRozbiegamy Piastów
181K-IV/10K/5300:57:43 74Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
182X/12M/12900:57:56 2142Piotr GóralJózefosław
183XIII/1M/13000:58:09 400Tomasz Hołowacz ' URSYNÓW'Kondycja
184VII/19M/13100:58:19 1117Rafał Miastowski 'URSYNÓW'Warszawa-Dzielnica Ursynów
185K-V/13K/5400:58:48 1629Justyna PochwałaGórski Styl Team
186K-IV/11K/5500:58:49 1567Agnieszka PokropGórski Styl Team
187XIII/2M/13200:58:51 815Jacek DomańskiWKB Heta Lubliniec
188K-IV/12K/5600:59:05 1635Berenika SztanderaVege Runners
189K-IX/2K/5700:59:51 1671Małgorzata SoszyńskaCzłapacze
190K-III/7K/5801:00:05 1673Anna SiennickaDream Run
191K-VI/12K/5901:00:13 1559Żaneta ZientarskaParkrun Warszawa Ursynów
192K-XII/1K/6001:00:35 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
193XI/5M/13301:01:05 313Adam BiernackiŁódź
194K-VIII/3K/6101:01:38 67Małgorzata Butkiewicz 'gosiaczek'KB Galeria Warszawa
195K-IX/3K/6201:02:31 103Iwona KochmanVege Runners
196K-VIII/4K/6301:02:57 1648Magdalena BorowskaWarszawa-Powiśle
197IX/14M/13401:03:14 2153Henryk AugustowskiWarszawa-Śródmieście
198VII/20M/13501:03:15 663Daniel Ray Moore RodrigiezNiezrzeszony
199XI/6M/13601:06:00 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
200K-VI/13K/6401:06:44 1678Beata MichalakVege Runners
201K-V/14K/6501:06:59 1668Agnieszka SikorskaWarszawa
202XIII/3M/13701:08:28 474Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
203K-VII/5K/6601:09:06 1483Bogna Gaj ' URSYNÓW'Botox Queen
204XIII/4M/13801:09:34 2098Edmund WałęgaWarszawa-Wola
205XIII/5M/13901:10:19 574Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'Kondycja
206XIV/1M/14001:10:43 584Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa