GRAND PRIX Warszawy
2016
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2016-04-16
Ostatnia modyfikacja: 2016-05-11 22:53:17
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:32:41 1376Artur JabłońskiDream Run
2V/2M/200:33:52 338Sebastian Polak 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
3V/3M/300:35:00 2005Michał ŁukaszukDream Run
4IV/1M/400:35:26 2029Piotr MichalskiWarszawa Praga Południe
5III/1M/500:36:05 1157Dariusz KabulskiDream Run
6IV/2M/600:36:08 1399Zbigniew MarzecDream Run
7III/2M/700:36:12 2081Piotr KonofałTRI Engines TEAM
8III/3M/800:36:31 1143Krzysztof GrześkowiakNarodowy Bank Polski
9VII/1M/900:36:35 1191Tomasz WiśniewskiMayday Team Lublin
10VIII/1M/1000:36:49 333Jacek GardenerJacekBiega Running Team
11V/4M/1100:36:55 415Andrzej JankowskiKondycja
12III/4M/1200:36:57 695Daniel UrmanowskiNiezrzeszony
13VII/2M/1300:37:01 1297Wojciech PiszczatowskiOrange Polska
14IV/3M/1400:37:04 262Tomasz KwiatekA.K.B. MORT!
15IV/4M/1500:37:14 1261Wawrzyniec PawskiT.G. Sokół Zakopane
16IV/5M/1600:37:52 2259Michał PiędelA.K.B. MORT!
17VI/1M/1700:37:55 1056Marek PrimikVege Runners
18VII/3M/1800:37:57 560Tomasz LipiecByledobiec Anin
19V/5M/1900:37:58 856Bartosz GrześkowiakBeztlen Project
20IV/6M/2000:38:03 308Radosław SelkeA.K.B. MORT!
21IV/7M/2100:38:13 2864Grzegorz KulisA.K.B. MORT!
22IV/8M/2200:38:19 1305Karol SachsAirbike.pl
23IV/9M/2300:38:22 558Mariusz DettlaffDream Run
24III/5M/2400:38:27 599Andrzej BaranowskiTri Wara
25V/6M/2500:38:28 2038Adam JeżDream Run
26IV/10M/2600:38:31 2285Dawid PetrówDream Run
27IV/11M/2700:38:34 2672Bartłomiej CałkaPilawa
28III/6M/2800:38:40 2074Mariusz CiesielskiDream Run
29V/7M/2900:38:48 2703Przemysław ChmielNiezrzeszony
30VII/4M/3000:38:51 2279Dominik JagiełaWarszawa
31IV/12M/3100:38:53 2082Tomasz KowalskiTrinergy Team
32IX/1M/3200:38:55 298Szymon DrabczykNiezrzeszony
33VI/2M/3300:39:10 902Bartosz WidzyńskiWarszawa-Kabaty
34VI/3M/3400:39:13 804Piotr FrączykA.K.B. MORT!
35V/8M/3500:39:23 549Błażej GrabowskiJacekBiega Running Team
36K-III/1K/100:39:27 1744Ewelina PisarekWarszawa
37V/9M/3600:39:33 640Sławomir Stykowski 'Styku78'Art Profi Warszawa
38V/10M/3700:39:49 750Daniel Hernandez SanzValladolid
39III/7M/3800:39:55 2086Remigiusz JendrychWarszawa-Muranów
40VI/4M/3900:39:56 2077Łukasz KlaśTrucht Tarchomin Team
41IV/13M/4000:40:03 2073Błażej MrozińskiWarszawa
42V/11M/4100:40:05 751Tomasz GutkowskiKuźnia Triathlonu
43III/8M/4200:40:12 1010Paweł KowalikJacekBiega Running Team
44III/9M/4300:40:16 1253Piotr WitkowskiPędziwiatry z Natolina
45V/12M/4400:40:20 580Jacek BaranowskiJacekBiega Running Team
46IV/14M/4500:40:28 1237Marek ZepchłoRadom
47V/13M/4600:40:30 2296Rafał KwiatkowskiKuźnia Triathlonu
48VII/5M/4700:40:31 2347Piotr NadrowskiKondycja
49VI/5M/4800:40:32 1348Piotr OchmanWarszawa-Kabaty
50III/10M/4900:40:33 1215Michał KlimowiczNiezrzeszony
51V/14M/5000:40:35 405Andrzej FigatKobyłka
52VII/6M/5100:40:36 1007Janusz WojtasPoczta Polska
53VII/7M/5200:40:42 589Wojciech Staszewski 'Szkielet'Kancelaria Sportowa Staszewcy
54VI/6M/5300:40:50 683Bartłomiej DomańskiPiaseczno
55K-V/1K/200:40:52 60Barbara MatusikOTK Rzeźnik Gliwice
56VII/8M/5400:40:58 420Marcin ZabdyrKondycja
57II/1M/5500:41:04 426Marcin WojewódzkiWojewódzcy Team
58V/15M/5600:41:08 862Rafał GarbatA.K.B. MORT!
59IX/2M/5700:41:13 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
60VI/7M/5800:41:13 712Mariusz RusteckiWarszawa-Śródmieście
61VII/9M/5900:41:15 1229Jarosław MajchrzakWarszawa
62VI/8M/6000:41:15 2071Jacek PiechaczekStare Babice Biegają
63K-III/2K/300:41:16 1446Sylwia BondaraJacekBiega Running Team
64III/11M/6100:41:19 402Marek SkibińskiLasek Bielański Team
65VI/9M/6200:41:20 408Wojciech KuźmińskiWarszawa-Ursynów
66IX/3M/6300:41:26 331Andrzej SawczenkoDream Run
67XI/1M/6400:41:35 411Krzysztof DąbrowskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
68VII/10M/6500:41:38 2648Łukasz PisarskiWarszawa-Mokotów
69VII/11M/6600:41:44 879Tadeusz GóralNiezrzeszony
70V/16M/6700:41:56 610Paweł KuratczykWarszawa-Bielany
71V/17M/6800:42:03 1263Marcin Świderek Rawka Biega
72VIII/2M/6900:42:04 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
73VI/10M/7000:42:06 1381Zbigniew OpałczyńskiWarszawa
74VII/12M/7100:42:07 323Cezary GwizdałaA.K.B. MORT!
75V/18M/7200:42:17 790Adam MioduszewskiWarszawa
76IV/15M/7300:42:20 884Grzesiek SmolińskiA.K.B. MORT!
77VII/13M/7400:42:21 1298Grzegorz ŻochowskiNiezrzeszony
78VII/14M/7500:42:33 2041Andrzej WardaszkaLKS Ostrowianka
79V/19M/7600:42:36 811Jaroslaw GontarzTRI Engines TEAM
80VI/11M/7700:42:37 2076Dariusz DejaRun Follow Me
81V/20M/7800:42:45 2295Piotr SławińskiWarszawa-Ursynów
82IV/16M/7900:42:45 2019Víctor Jiménez VelázquezLeón
83VII/15M/8000:42:49 2636Artur MikulskiBlue Dogs
84III/12M/8100:42:51 258Darek GryczTwierdza Modlin
85VIII/3M/8200:43:01 1250Sławomir KurzawaOrange Polska
86V/21M/8300:43:05 1351Dawid KhanAktywne Leszno
87K-IV/1K/400:43:10 1434Marzena SadowskaA.K.B. MORT!
88V/22M/8400:43:13 1351Dawid KhanAktywne Leszno
89IV/17M/8500:43:13 297Łukasz LewandowskiMysiadło
90K-V/2K/500:43:15 1714Anna SerwińskaJacekBiega Running Team
91VII/16M/8600:43:30 240Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
92K-III/3K/600:43:33 142Monika SierpińskaDream Run
93IV/18M/8700:43:37 2794Filip HołtynNiezrzeszony
94III/13M/8800:43:40 2875Jan GórskiKubuś Puchatek
95V/23M/8900:43:41 202Konrad KowalA.K.B. MORT!
96VIII/4M/9000:43:46 1287Grzegorz WojewódzkiWarszawa-Ursynów
97IV/19M/9100:43:50 1067Jacek UrbanBiegaj Z Głową
98IX/4M/9200:43:50 877Stanisław KamińskiNadarzyn
99VIII/5M/9300:43:58 351Andrzej DyczkowskiTygryski Kubusia Puchatka
100VI/12M/9400:44:04 2828Olaf PierzakAmok Team
101VIII/6M/9500:44:12 309Sławomir SalwinWieliszew Heron Team
102VIII/7M/9600:44:22 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
103XI/2M/9700:44:26 349Stefan BaltynJAHAI Suchedniow
104V/24M/9800:44:32 645Mikołaj GronieckiJacekBiega Running Team
105VI/13M/9900:44:36 274Michał Skwirut 'mksmdk'Metro Warszawskie
106K-IV/2K/700:44:37 1491Karolina KundysWarszawa-Kabaty
107III/14M/10000:44:57 1306Krzysztof SobotaMedicover Runner
108VIII/8M/10100:45:04 976Cezary KmiećWarszawa-Bielany
109X/1M/10200:45:06 2213Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
110IX/5M/10300:45:08 2024Paweł MarkiewiczKB ActiveSports Warszawa
111K-IV/3K/800:45:13 1633Marta BażyńskaAktywne Leszno
112VI/14M/10400:45:19 260Krzysztof MatyskielNight Runners
113X/2M/10500:45:28 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
114VI/15M/10600:45:31 1090Tomasz JanuchtaNiezrzeszony
115K-V/3K/900:45:33 1455Dominika FrankiewiczWarszawa
116IV/20M/10700:45:34 2030Tomasz Futymawww.wychowawcy.pl
117X/3M/10800:45:34 357Paweł ŚwięckiWarszawa-Ursynów
118IX/6M/10900:45:37 609Janusz BolaWarszawa-Białołęka
119VI/16M/11000:45:38 2008Bartłomiej PruszczakNiezrzeszony
120X/4M/11100:45:42 914Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
121K-V/4K/1000:45:51 1585Aleksandra SiwczukJacekBiega Running Team
122K-IV/4K/1100:46:00 1641Natalia WielogórskaDream Run
123VIII/9M/11200:46:01 2350Zbigniew JusińskiKondycja
124/1M/11300:46:06 776Dominik KornilukNiezrzeszony
125VIII/10M/11400:46:09 2626Zenon OlszakNiezrzeszony
126X/5M/11500:46:11 395Dariusz Prądzyński 'Krokomierz'calidris minuta
127VI/17M/11600:46:18 1213Roman KoleśnikWarszawa-Wola
128IX/7M/11700:46:22 2409Jan NartowskiA.K.B. MORT!
129V/25M/11800:46:24 900Marek TrepkaNiezrzeszony
130K-VI/1K/1200:46:32 22Anna Chmielowiec 'Ania emce'KB GALERIA Warszawa
131VIII/11M/11900:46:32 1294Jacek WęglińskiWarszawa
132XI/3M/12000:46:36 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
133V/26M/12100:46:41 2028Tomasz SokalskiHrubieszów
134K-IV/5K/1300:46:42 1433Marcelina PaszkowskaA.K.B. MORT!
135VI/18M/12200:46:43 980Jacek StachowiczNiezrzeszony
136K-VIII/1K/1400:47:01 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
137K-III/4K/1500:47:03 167Małgorzata KuczeraWarszawa-Mokotów
138VIII/12M/12300:47:09 436Waldemar KurpińskiWarszawa-Bielany
139K-IV/6K/1600:47:10 1815Ewelina SzabelskaKuźnia Triathlonu
140X/6M/12400:47:10 715Zenon Łapiński 'tatuch'aleTEMPO
141VIII/13M/12500:47:11 212Mirosław GójskiGKS Grodzisk
142IV/21M/12600:47:12 1362Wojciech AntoniewiczDream Run
143VI/19M/12700:47:14 2021Jacek KawałczewskiWarszawa-Kabaty
144VI/20M/12800:47:21 210Artur GronczewskiFMW Runners
145K-VI/2K/1700:47:26 169Katarzyna Górecka PKO Bank Polski
146V/27M/12900:47:27 211Paweł SzołuchaWarszawa-Mokotów
147VI/21M/13000:47:30 2080Marcin TarnasWarszawa-Ursynów
148V/28M/13100:47:31 2832Paweł PorębaTrainhard.PL
149VIII/14M/13200:47:33 2026Piotr WójcikWARSZAWIAKY
150V/29M/13300:47:37 2034Paweł KrauzNiezrzeszony
151V/30M/13400:47:38 2065Sebastian TrzcińskiPejzarz Nizinny
152IV/22M/13500:47:39 2068Adam DąbrowskiAlior Running Team
153K-VI/3K/1800:47:43 1449Karolina StańczykDream Run
154K-V/5K/1900:47:47 1800Iwa LenartKonstancin-Jeziorna
155VII/17M/13600:47:47 2043Mirek PietraszekKonstancin-Jeziorna
156X/7M/13700:47:50 535Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
157VI/22M/13800:47:52 977Bartosz KubielskiNiezrzeszony
158V/31M/13900:47:55 2319Jan Krzyżanowski2SMAKI.PL
159VI/23M/14000:48:03 2061Dariusz RomejkoLKS Ostrowianka
160IX/8M/14100:48:18 329Janusz LipskiNiezrzeszony
161K-III/5K/2000:48:21 1802Agnieszka BrodniewiczParkrun Ursynów III
162K-IV/7K/2100:48:28 1576Anna TyczyńskaPruszków
163K-IV/8K/2200:48:31 1647Bogusława MajerWarszawa-Imielin
164V/32M/14200:48:37 982Marcin ZiółekPKO BP
165XII/1M/14300:48:45 468Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
166K-VIII/2K/2300:48:59 104Jolanta Wagner 'Jola.'Warszawa-Ursynów
167K-III/6K/2400:49:01 1570Marta MurawskaWarszawa-Śródmieście
168X/8M/14400:49:04 1030Grzegorz BudnickiWarszawa-Kabaty
169K-II/1K/2500:49:08 1518Monika GromJacekBiega Running Team
170K-IV/9K/2600:49:11 155Patrycja DettlaffDream Run
171K-II/2K/2700:49:22 1569Agata BruziFabianów
172VII/18M/14500:49:24 2120Salvatore De Bellodbitalia.pl
173XI/4M/14600:49:30 818Kazimierz WalaszekGłosków-Letnisko
174K-V/6K/2800:49:35 1804Sylwia AntoniakMKB Team Małkinia
175IV/23M/14700:49:35 2899Paweł SkrzywanŁomianki
176VII/19M/14800:49:36 295Krzysztof PrzybyszArt Profi Warszawa
177VII/20M/14900:49:43 2083Sławomir ŚwiątkowsiLKS Ostrowianka
178V/33M/15000:49:44 2027Marcin NowickiWarszawa
179III/15M/15100:49:48 1128Maciej CiesielskiWarszawa-Natolin
180IX/9M/15200:50:17 822Dariusz StefańskiA.K.B. MORT!
181II/2M/15300:50:28 362Michał SłowińskiNiezrzeszony
182XII/2M/15400:50:49 950Stanisław TokarzewskiKomorów
183K-VI/4K/2900:50:51 1430Katarzyna KossakowskaWarszawa-Ursynów
184III/16M/15500:50:55 2057Karol RzempołuchLKS Ostrowianka
185III/17M/15600:51:08 1265Kamil GrzybekWarszawa
186IV/24M/15700:51:11 2872Adrian BadowskiSiedlce
187I/1M/15800:51:20 2063Wojciech WójcikOstrów Mazowiecka
188K-V/7K/3000:51:23 1572Joanna Łempicka-GromekGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
189IV/25M/15900:51:46 2047Michał SzemroMieziz
190VII/21M/16000:51:46 1117Rafał MiastowskiWarszawa-Dzielnica Ursynów
191X/9M/16100:51:53 421Krzysztof PrędotaWarszawa-Wilanów
192K-I/1K/3100:51:54 1807Kinga PazikLKS Ostrowianka
193VI/24M/16200:51:58 2070Andrzej MieleckiZakroczym
194XII/3M/16300:52:11 1290Borys KozakowLegia Warszawa
195V/34M/16400:52:23 234Łukasz SiubczyńskiPKO Bank Polski
196VIII/15M/16500:52:31 792Zbigniew RodakWarszawa
197X/10M/16600:52:34 536Janusz WawrowskiACTION Warszawa
198K-V/8K/3200:52:48 1808Renata OgonowskaMKB Team Małkinia
199K-V/9K/3300:52:51 1584Mariola ŁadaWarszawa-Natolin
200IX/10M/16700:53:04 681Leszek Marzęcki 'Fotograf'KB ActiveSports Warszawa
201VI/25M/16800:53:28 1249Marek FilaMarcus Team
202K-VI/5K/3400:53:38 1587Katarzyna JózefackaNight Runners Kabaty
203IV/26M/16900:53:55 2064Rafał FrankeWarszawa-Ochota
204V/35M/17000:54:02 591Mariusz ŁadaPKO Bank Polski
205VIII/16M/17100:54:11 2777Tomasz PawłowskiBiegam Bo Lubię
206XI/5M/17200:54:12 786Tadeusz KozakWarszawa
207X/11M/17300:54:29 648Andrzej Mazurkiewicz 'Mazurek'KB ActiveSports Warszawa
208K-V/10K/3500:54:33 1797Dorota OleszkiewiczWarszawa
209X/12M/17400:54:44 1050Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
210XI/6M/17500:54:57 1248Julian KasperskiNiezrzeszony
211XI/7M/17600:55:01 871Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
212K-X/1K/3600:55:15 24Aleksandra GliniewiczKB ActiveSports Warszawa
213III/18M/17700:55:17 1241Szymon GontarzTRI Engines TEAM
214XIII/1M/17800:55:29 400Tomasz HołowaczKondycja
215K-IV/10K/3700:55:36 1799Aleksandra Łapińska-radriguesMieziz
216K-I/2K/3800:55:40 1812Sylwia DudekMieziz
217VI/26M/17900:55:42 2733Maciej DobrogowskiPKO Bank Polski
218K-VIII/3K/3900:55:48 1792Anna KicińskaJózefosław
219VI/27M/18000:56:06 1028Paweł KawkaNiezrzeszony
220K-IV/11K/4000:56:07 36Ewa RosińskaWarszawa-Ursynów
221K-VII/1K/4100:56:13 1582Bogumiła RososzczukNiezrzeszony
222IX/11M/18100:56:23 842Andrzej RogulskiWarszawa-Ursynów
223K-X/2K/4200:56:24 1674Anna StrachockaGrupa Biegowa UM
224III/19M/18200:56:24 2056Michał RogulskiWarszawa Ursynów
225XI/8M/18300:56:53 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
226IV/27M/18400:56:56 1257Michał KuczewskiDisney VoluntEars
227IV/28M/18500:57:05 2069Damian LatuszekPKO BP
228K-VII/2K/4300:57:08 1404Katarzyna WiśniewskaIndywidualistka
229IV/29M/18600:57:40 2035Jakub RutkowskiWarszawa Ursynów
230VII/22M/18700:57:51 1019Marek StolarczukNiezrzeszony
231V/36M/18800:57:58 2031Jakub ŻakWarszawa-Kabaty
232VIII/17M/18900:58:04 2274Paweł PaluchWarszawa
233K-XI/1K/4400:58:05 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
234VI/28M/19000:58:36 1174Paweł DudekNiezrzeszony
235VII/23M/19100:58:57 2054Rafał LatosekNiezrzeszony
236K-IX/1K/4500:59:33 1801Ewa WesołowskaNiezrzeszony
237VI/29M/19200:59:37 2036Piotr KopećNiezrzeszony
238VIII/18M/19300:59:43 2049Tomasz SzymańskiMieziz
239K-V/11K/4600:59:45 1809Joanna MikulickaNiezrzeszony
240K-VII/3K/4700:59:48 1637Anna KomaWarszawa
241XI/9M/19400:59:48 446Leszek PołaskiWarszawa-Bielany
242K-VII/4K/4800:59:51 1810Izabela SiennickaWarszawa-Sadyba
243K-XI/2K/4901:00:09 19Teresa Polak 'Tenia'KB ActiveSports Warszawa
244X/13M/19501:00:17 1299Jerzy SłabyWarszawa-Ursynów
245VI/30M/19601:00:45 1323Aleksander SzelągGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
246V/37M/19701:00:49 2046Maciej WłodarczykPoznań
247V/38M/19801:00:49 2044Piotr WawocznyStraszyn Biega
248V/39M/19901:01:14 2060Mariusz OgonowskiMKB Team Małkinia
249K-IV/12K/5001:01:38 1798Urszula Przesław-kościelakWarszawa
250K-IX/2K/5101:02:07 1431Iwona Szarska 'Iwo'aleTEMPO
251K-V/12K/5201:02:56 1814Marta SzałkowskaNiezrzeszony
252XI/10M/20001:03:08 2158Jerzy CzechowskiMZA Warszawa
253K-VII/5K/5301:03:11 191Anna WnukKuźnia Triathlonu
254K-VI/6K/5401:03:11 1811Anna AbramNowa Iwiczna
255XIII/2M/20101:03:11 815Jacek DomańskiWKB Heta Lubliniec
256V/40M/20201:03:39 2053Mariusz RzącaMetro Warszawskie
257III/20M/20301:03:51 847Piotr SprengelA.K.B. MORT!
258III/21M/20401:04:05 2051Tadeusz RurkaWarszawa-Białołęka
259VIII/19M/20501:04:06 2241Grzegorz RurkaAni Centa.PL
260V/41M/20601:04:14 2052Sławomir PyzelMetro Warszawskie
261XII/4M/20701:05:49 474Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
262K-XI/3K/5501:06:04 25Elżbieta RawskaKB ActiveSports Warszawa
263K-VII/6K/5601:06:08 1805Małgorzata LatosekNiezrzeszony
264K-IV/13K/5701:07:08 1625Marlena CzarneckaPruszków
265K-XI/4K/5801:07:13 53Teresa OttoHarley Davidson
266XII/5M/20801:07:20 233Jerzy WojtyńskiWarszawa-Ursynów
267K-VIII/4K/5901:08:08 1803Mariola SzymańskaWarszawa
268K-VII/7K/6001:08:15 90Joanna Dejewska Vel DejPKO Bank Polski
269K-IX/3K/6101:09:17 1597Iwona Flis-kabulskaWarszawa-Bielany
270XIII/3M/20901:10:29 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
271K-VI/7K/6201:15:13 1813Magdalena TalarowskaNiezrzeszony
272VII/24M/21001:15:47 2079Tomasz KaczyńskiWólka Kosowska
273XIV/1M/21101:16:17 584Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa
274XI/11M/21201:16:37 1314Yousry AbdallahWarszawa Śródmieście
275K-VI/8K/6301:34:35 1806Karina MajNiezrzeszony
276V/42M/21301:34:35 2078Arkadiusz TalarowskiNiezrzeszony