GP W-wy Action 5km
2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  6. 2009-10-17
  5. 2009-10-03
  4. 2009-09-19
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GP W-wy Action 5km z dnia 2010-06-22
Ostatnia modyfikacja: 0000-00-00 00:00:00
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1II/1M/100:17:58 4054Karol GaliczAZS-AWF Warszawa
2I/1M/200:18:00 D4266Mariusz JasionowskiIzabelin
3II/2M/300:18:07 !4208Tomasz Michał Roszkowski 'Ja0306'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
4II/3M/400:18:14 D4264Kamil PotrzuskiAZS Uniwersytet Warszawski
5II/4M/500:18:23 !4193Michał ŁasińskiPuma z Biegiem Warszawy
6VIII/1M/600:18:38 4202Jacek NowocieńKB Gymnasion Warszawa
7III/1M/700:18:42 4159Paweł BłażejczykAkademia Obrony Narodowej
8IV/1M/800:18:46 4157Jakub ZmorzyńskialeTEMPO
9VI/1M/900:18:52 4224Jacek ZiółkowskiKB Gymnasion Warszawa
10II/5M/1000:18:59 4178Kamil GajewskiENTRE.PL Team
11I/2M/1100:19:03 !4081Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa
12II/6M/1200:19:12 4158Andrzej BłażejczykWSOSP Dęblin
13K-I/1K/100:19:16 !5008Jolanta KołosińskaUNTS Warszawa
14K-II/1K/200:19:25 !5003Monika GajdaUNTS Warszawa
15K-IV/1K/300:19:27 5122Joanna Schab 'joasch'aleTEMPO
16V/1M/1300:19:29 4209Robert DrewnowskiKocham Kampinos
17I/3M/1400:19:43 4186Maciej JajszczakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
18IV/2M/1500:19:47 !4179Michał SuchockiWarszawa-Ursynów
19V/2M/1600:20:11 4253Wojciech SzotaArt Profi Warszawa
20III/2M/1700:20:19 D4265Jakub KruszkaWarszawa-Mokotów
21V/3M/1800:20:33 !4118Tomasz KozłowskiStara Iwiczna
22VI/2M/1900:20:40 4204Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
23I/4M/2000:20:42 4212Piotr StępieńPG Poświętne
24V/4M/2100:20:45 4239Leszek Pękala 'Lechu'KB WPionie.pl
25K-I/2K/400:20:45 5121Paulina ŚlusarczykKB Jogger Nowy Dwór Maz.
26II/7M/2200:20:46 4244Marcin WitowskiKB Dreptak Mińsk Mazowiecki
27VIII/2M/2300:20:50 4033Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
28VIII/3M/2400:21:34 4034Stanisław KamińskiNadarzyn
29X/1M/2500:21:37 4013Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
30IX/1M/2600:21:42 4231Jan KrypaWarszawa-Białołęka
31III/3M/2700:21:47 4192Paweł ŁasińskiPuma z Biegiem Warszawy
32I/5M/2800:21:54 4106Michał SłowińskiWarszawa-Ursus
33III/4M/2900:21:59 D4267Michał KawińskiWarszawa-Ursynów
34VIII/4M/3000:22:01 !4005Andrzej PiekutKB Jogger Nowy Dwór Maz.
35X/2M/3100:22:32 4171Romuald BłazdziewiczWarszawa-Mokotów
36IX/2M/3200:23:00 D4259Andrzej PaterekaleTEMPO
37XII/1M/3300:23:06 4187Marian KościelniakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
38K-II/2K/500:23:09 5093Agata Czechowska 'Agaters'aleTEMPO
39VI/3M/3400:23:17 4183Jacek BednarekPiaseczno
40V/5M/3500:23:37 D4262Maciej StaszakWarszawa-Mokotów
41K-II/3K/600:23:52 5021Anna FilaberUNTS Warszawa
42II/8M/3600:23:59 !4252Marek CzechowskialeTEMPO
43K-VIII/1K/700:24:08 5007Irina HulanickaTKKF Piaski Warszawa
44VIII/5M/3700:24:08 D4260Jerzy Białecki 'Jurand'aleTEMPO
45VI/4M/3800:24:22 4227Piotr KoberaleTEMPO
46II/9M/3900:24:22 4024Riccardo RussoCUS Torino
47I/6M/4000:24:37 D4269Filip SzkarłatWarszawa-Białołęka
48K-VI/1K/800:25:13 D5168Mariola WołowczykUNTS Warszawa
49VIII/6M/4100:25:14 4169Andrzej HulanickiTKKF Piaski Warszawa
50K-V/1K/900:25:15 5040Katarzyna StefańskaGLKS Nadarzyn
51K-VI/2K/1000:25:51 !5136Silvia Bonacchi 'ester'ENTRE.PL Team
52K-I/3K/1100:26:01 5004Angelika ŚlusarczykKB Jogger Nowy Dwór Maz.
53K-VI/3K/1200:26:37 5055Aldona KurzawaWarszawa-Ursynów
54K-I/4K/1300:26:43 5091Natalia OdolczykKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
55I/7M/4200:26:47 !4236Mateusz WojtasWarszawa-Ursynów
56K-VIII/2K/1400:26:52 !5150Jolanta Pawłowska 'Ojla'aleTEMPO
57K-VII/1K/1500:27:16 5143Grażyna StępieńPG Poświętne
58VI/5M/4300:27:19 D4270Piotr ZalewskiWarszawa-Saska Kępa
59K-I/5K/1600:27:29 D5171Lidia KielczykPG Poświętne
60VII/1M/4400:27:38 D4268Dariusz SzkarłatWarszawa-Białołęka
61K-III/1K/1700:27:46 5042Maja PożogaPG Poświętne
62K-II/4K/1800:28:02 5135Monika ZarzyckaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
63K-IX/1K/1900:28:08 5151Marzenna Dziki 'Roxi'aleTEMPO
64XII/2M/4500:28:40 !4119Jerzy FidoKB Lechici Zielonka
65X/3M/4600:28:44 4163Adam ZapertyWarszawa-Wola
66K-I/6K/2000:29:07 D5170Karolina NagrabaPG Poświętne
67XI/1M/4700:29:25 4155Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
68K-III/2K/2100:29:54 5130Joanna Rostkowska - LejtanKB Jogger Nowy Dwór Maz.
69K-VI/4K/2200:30:36 5161Urszula PastułaNiezrzeszony
70K-I/7K/2300:31:03 D5169Martyna ZachejaPG Poświętne
71K-I/8K/2400:31:07 D5172Patrycja SadochPG Poświętne
72III/5M/4800:31:07 4195Adam GontarekStudzianki Pancerne
73K-I/9K/2500:31:14 D5166Agnieszka SzymańskaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
74K-I/10K/2600:31:14 5005Sandra OrdońskaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
75K-VII/2K/2700:31:32 5070Izabella DukaczewskaKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
76K-IX/2K/2800:31:36 5058Jadwiga StawickaKonstancin-Jeziorna
77X/4M/4900:32:42 4225Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
78X/5M/5000:33:01 4250Jacek KrawczyńskiNiezrzeszony
79K-V/2K/2900:33:06 D5173Monika KukieraleTEMPO
80K-VIII/3K/3000:37:53 !5088Anna GogolewskaSłupno