PozKat/MscWynikNazwisko i imięKlub
1IV/100:32:18 Kufel MarcinENTRE.PL Team
2V/100:32:35 Celiński RobertAMD-NTT System
3III/100:33:38 Polak SebastianKB Gymnasion Warszawa
4III/200:34:09 Nożyński DariuszDCS Warszawa
5III/300:34:21 Celiński AleksanderByledobiec Anin
6II/100:34:55 Wróblewski GrzegorzUNTS Warszawa
7K-V/100:35:42 Jakubczak AnnaKS AGROS Zamość
8VI/100:35:45 Gardener JacekKB PIMAR Legionowo
9I/100:35:51 Cygler SławomirUNTS Warszawa
10V/200:36:07 Przepióra SebastianAktywny Relaks Wołomin
11III/400:36:34 Kurek ŁukaszKB Gymnasion Warszawa
12I/200:36:46 Węsek GrzegorzLKS Olymp Błonie
13IV/200:36:47 Pożoga MariuszWerbkowice
14V/300:36:48 Sawicki PiotrGAZ-SYSTEM
15V/400:36:55 Rajzer KrzysztofENTRE.PL Team
16V/500:36:57 Szrajner PiotrENTRE.PL Team
17VIII/100:36:59 Karczewski SylwesterENTRE.PL Team
18VIII/200:37:05 Nowocień JacekKB Gymnasion Warszawa
19VIII/300:37:05 Koprowski RyszardKozienice
20II/200:37:11 Stasikowski MateuszLasek Bielański Team
21VI/200:37:12 Rosa DariuszENTRE.PL Team
22VII/100:37:18 Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
23V/600:37:22 Szynal PawełLKS Olymp Błonie
24IV/300:37:24 Żurawski MichałEra Running Team
25VI/300:37:29 Staszewski WojciechGazeta Wyborcza
26II/300:38:02 Wróbel MarcinKB GALERIA Warszawa
27III/500:38:12 Bieniecki JarosławOTK Rzeźnik Gliwice
28V/700:38:17 Rudnik MaciejWARSZAWIAKY
29VI/400:38:29 Leśniak AdamHalinów
30VI/500:38:31 Matuszak JacekByledobiec Anin
31VI/600:38:35 Przybysz KrzysztofWarszawa-Ursynów
32VIII/400:38:36 Magierski JerzyByledobiec Anin
33IV/400:38:45 Kupidura PrzemysławWydział Geodezji i Kartografii PW
34V/800:38:48 Klisz MarcinSherpas AT
35VIII/500:38:50 Grunwald WitoldMetro Warszawskie
36VI/700:39:00 Jastrzębski KrzysztofKB Jogger Nowy Dwór Maz.
37K-III/100:39:08 Stelmach DominikaENTRE.PL Team
38III/600:39:09 Mądrach PiotrKB Gymnasion Warszawa
39II/400:39:24 Błażejczyk AndrzejAkademia Obrony Narodowej
40IV/500:39:27 Kącki PawełKB Gymnasion Warszawa
41II/500:39:36 Sompolski JuliuszBiegamy z Ochotą
42II/600:39:43 Miedziejewski AndrzejGrodzisk Mazowiecki
43IV/600:39:49 Figat AndrzejKobyłka
44I/300:39:53 Wernik JanaleTEMPO
45IV/700:39:59 Kardyński TomaszKopytko
46VI/800:40:02 Polański PiotrWarszawa-Mokotów
47III/700:40:11 Skrzos PiotrLKS Olymp Błonie
48III/800:40:13 Bąkowski ŁukaszWojskowa Sekcja Biegowa 'Cytadela'
49III/900:40:18 Skudlarski PiotrNajpiękniej w Brennej
50K-III/200:40:19 Polak IlonaKB GALERIA Warszawa
51IV/800:40:28 Muzyczyszyn LeszekMKS Sambor Tczew
52III/1000:40:28 Koczwara JakubSambor Tczew
53IV/900:40:29 Martin PabloGreen Fields
54IV/1000:40:39 Bieniecki MirosławOTK Rzeźnik Gliwice
55II/700:40:42 Gajewski KamilAktywny Relaks Wołomin
56VI/900:40:44 Nowakowski JacekWarszawa-Ursynów
57VII/200:40:45 Myszkowski HenrykGóra Kalwaria
58IV/1100:40:48 Dołęgowski KrzysztofWarszawa-Ursynów
59II/800:40:55 Freliszek MarcinWarszawa
60VI/1000:40:58 Świercz JacekByledobiec Anin
61I/400:40:58 Liberadzki HubertKB Jogger Nowy Dwór Maz.
62V/900:41:08 Kłósek TomaszWarszawa-Ursus
63VII/300:41:18 Kamiński SławomirLKS Olymp Błonie
64IV/1200:41:29 Mościcki RadosławKB GALERIA Warszawa
65VII/400:41:33 Białogrodzki SylwesterZalesie Górne
66I/500:41:34 Pietrzykowski TomaszKB Jogger Nowy Dwór Maz.
67VIII/600:41:37 Wojakowski AndrzejWarszawa-Wilanów
68V/1000:41:38 Steczkowski PawełWarszawa
69II/900:41:42 Roszkowski Tomasz MichałWarszawa-Ursynów
70IX/100:41:47 Dąbrowski KrzysztofAccenture Warszawa
71IV/1300:41:52 Skaruz JarosławWarszawa-Wesoła
72VII/500:41:53 Różycki KonradPKP Informatyka
73II/1000:41:58 Karniłowicz MichałIM2010
74IV/1400:42:07 Miśkiewicz MarcinKB GALERIA Warszawa
75VII/600:42:11 Czechowski RobertaleTEMPO
76IV/1500:42:13 Lengiewicz JakubOTK Rzeźnik Gliwice
77VII/700:42:16 Napiórkowski JerzyKB Start Pułaski Warka
78VI/1100:42:17 Skalski PiotrWarszawa-Śródmieście
79I/600:42:18 Jarosiewicz PawełRKS Skra Warszawa
80V/1100:42:19 Skalski BartoszKB Gymnasion Warszawa
81V/1200:42:29 Płachciński PatrykEra Running Team
82I/700:42:34 Klepacz KrzysztofGrodzisk Mazowiecki
83V/1300:42:36 Góral TadeuszWarszawa
84K-X/100:42:38 Mikołajczyk MartaKB Start Pułaski Warka
85IV/1600:42:43 Pacurkowski MarcinWarszawa-Bemowo
86VIII/700:42:46 Białorodzki TadeuszZalesie Górne
87IV/1700:42:48 Kamiński RobertWarszawa
88VI/1200:42:52 Wojdak RobertBiegamy z Ochotą
89V/1400:42:54 Pszczółkowski ArturMaratonyPolskie.pl TEAM
90VII/800:42:54 Jasiński MarekWarszawa
91III/1100:42:54 Piasecki TomaszOTK Rzeźnik Gliwice
92IX/200:42:55 Pacewicz PiotrGazeta Wyborcza
93V/1500:42:58 Bekisz AndrzejWarszawa-Ursynów
94V/1600:42:58 Dąbrowa KamilGazeta Wyborcza
95III/1200:43:07 Pawlak MikołajOTK Rzeźnik Gliwice
96IV/1800:43:08 Karwicki TomaszKB Gymnasion Warszawa
97V/1700:43:10 Więckowski GrzegorzKB Start Pułaski Warka
98IV/1900:43:13 Zakrzewski MaciejWarszawa-Wilanów
99X/100:43:20 Błaździewicz RomualdWarszawa-Mokotów
100IV/2000:43:34 Jankowski AndrzejWarszawa-Ursynów
101IV/2100:43:35 Barański SzczepanWarszawa-Ursus
102IV/2200:43:40 Wasilewski DominikENTRE.PL Team
103V/1800:43:42 Krzymowski MarekWarszawa
104IV/2300:43:45 Skwirut MichałMetro Warszawskie
105VIII/800:43:46 Białogrodzki RyszardPiaseczno
106VI/1300:43:48 Rybkowski GrzegorzTCP IM2010 VELMAR
107VII/900:43:49 Roszkowski WojciechWarszawa-Ursynów
108V/1900:43:53 Żywek MaciejWarszawa-Mokotów
109VIII/900:43:58 Puchalski JerzyMetalchem Warszawa
110IX/300:44:00 Krypa JanWarszawa-Białołęka
111VII/1000:44:09 Sidor KrzysztofDziekanów Leśny
112X/200:44:11 Połaski LeszekWarszawa-Bielany
113VII/1100:44:17 Bieszyński RyszardŁomianki
114V/2000:44:23 Piotrowski Adamwww.fort-bema.pl
115III/1300:44:30 Piędel MichałWarszawa-Natolin
116VII/1200:44:30 Radomski GrzegorzKB Lechici Zielonka
117IX/400:44:31 Kacprowski TadeuszWarszawa-Stegny
118V/2100:44:34 Sankowski AdamStowarzyszenie Park Skaryszewski
119VI/1400:44:37 Wójcik PiotrWARSZAWIAKY
120IX/500:44:40 Balcerzak AndrzejSBM WARDOM Warszawa
121VI/1500:44:41 Kurzawa SławomirWarszawa-Ursynów
122VIII/1000:44:42 Święcki PawełWarszawa-Ursynów
123IV/2400:44:44 Roszkiewicz HubertHR Fitness
124V/2200:44:51 Źródlak MarekEra Running Team
125V/2300:44:57 Gaca LeszekAZS SGGW Warszawa
126IV/2500:45:01 Kulak KlaudiuszWarszawa-Mokotów
127XI/100:45:12 Dembiński EugeniuszAktywny Relaks Wołomin
128IV/2600:45:13 Walaszczyk RyszardWarszawa
129V/2400:45:15 Przedpełski PrzemysławWarszawa-Ursynów
130VII/1300:45:22 Marciniak JanuszWARSZAWIAKY
131K-III/300:45:23 Matusik BarbaraOTK Rzeźnik Gliwice
132IV/2700:45:25 Antoszewski MarcinKB Start Pułaski Warka
133VI/1600:45:29 Miszczuk ArkadiuszKB Gymnasion Warszawa
134VII/1400:45:30 Odolczyk JerzyWarszawa
135VI/1700:45:31 Bowers KyleWarszawa
136VIII/1100:45:37 Turlej DariuszDarts Warszawa
137IV/2800:45:38 Boguta GawełTeam napieraj.pl
138V/2500:45:40 Kacperski OlafWarszawa-Anin
139VIII/1200:45:43 Jasik PiotrWesoła
140VI/1800:45:44 Smoliński RobertWarszawa-Bemowo
141XI/200:45:46 Koscielniak MarianKB Jogger Nowy Dwór Maz.
142K-I/100:45:48 Ślusarczyk PaulinaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
143V/2600:45:59 Białas KonradŚcieżka Biegowa Las Kabacki
144VII/1500:46:00 Pluta IreneuszWarszawa-Białołęka
145VIII/1300:46:02 Budnicki GrzegorzWarszawa-Kabaty
146VIII/1400:46:04 Pytkowski MarekKB Lechici Zielonka
147VIII/1500:46:07 Szczepański WojciechWarszawa
148IV/2900:46:10 Kotula MichałWarszawa
149K-VII/100:46:12 Bieszyńska AnnaŁomianki
150III/1400:46:17 Barankiewicz MichałNiezrzeszony
151IV/3000:46:22 Kurek MarcinAktywny Relaks Wołomin
152IV/3100:46:23 Roszkiewicz RobertSmecz Piaseczno
153IV/3200:46:41 Ziołkowski MikołajWarszawa
154V/2700:46:44 Paparo RiccardoItalia
155VIII/1600:46:50 Przewódzki JanuszTKKF Promyk Ciechanów
156III/1500:46:53 Niemczyk DamianWarszawa-Mokotów
157V/2800:46:53 Górecki TomaszBRE Runners
158IV/3300:46:58 Właślicki KrzysztofWarszawa
159K-V/200:47:01 Marczyńska KatarzynaFundacja Maraton Warszawski
160III/1600:47:07 Sturis DionisosChojnów
161VI/1900:47:09 Sidwa AndrzejPiaseczno
162VIII/1700:47:10 Jezierski JanWarszawa-Białołęka
163K-VII/200:47:12 Gawęda RenataENTRE.PL Team
164V/2900:47:16 Golański RobertLasek Bielański Team
165III/1700:47:18 Górski MarcinWarszawa
166K-IV/100:47:20 Lewandowska MartynaWarszawa-Mokotów
167X/300:47:21 Sitnik JanKB Start Pułaski Warka
168VIII/1800:47:24 Markiewicz PawełWarszawa
169VIII/1900:47:24 Dobosz MarekKB Gymnasion Warszawa
170IX/600:47:26 Wawrowski JanuszACTION Warszawa
171K-VI/100:47:27 Świercz IwonaByledobiec Anin
172V/3000:47:29 Szachna KrzysztofWarszawa-Wilanów
173VII/1600:47:31 Dudziński WitoldLKS Olymp Błonie
174IV/3400:47:31 Jażdzyk JędrzejWarszawa-Bemowo
175I/800:47:37 Kotyrba RafałWarszawa-Bemowo
176IV/3500:47:41 Pyszyński MarioITI Adventure Team
177I/900:47:46 Sotniczuk AndrzejUNTS Warszawa
178VII/1700:47:47 Pietroń MirosławWojskowa Sekcja Biegowa 'Cytadela'
179K-VII/300:47:48 Opowicz MarzenaKB Gymnasion Warszawa
180K-III/400:47:50 Scrivo AndreaNiezrzeszony
181IX/700:47:52 Dobrowolski KrzysztofWarszawa-Śródmieście
182III/1800:47:54 Olesiński ArturKB Gymnasion Warszawa
183V/3100:47:55 Maskiewicz ArkadiuszEra Running Team
184VIII/2000:48:03 Grzesiak JerzyKB Gymnasion Warszawa
185K-VI/200:48:05 Paszczak AlicjaKB Gymnasion Warszawa
186IX/800:48:13 Wasiliew ChristoKB Start Pułaski Warka
187IV/3600:48:16 Kuracki TomaszKick Center
188VII/1800:48:18 Sotniczuk CezaryUNTS Warszawa
189III/1900:48:20 Wilczkowiak JanAccelerate - Klub Biegacza Accenture
190IV/3700:48:30 Jankowski JarosławKlub Tęcza
191III/2000:48:31 Lewandowski PawełKB Gymnasion Warszawa
192III/2100:48:32 Pleciński TadeuszWarszawa-Ursynów
193V/3200:48:33 Bobak PrzemysławWarszawa-Ochota
194K-IV/200:48:35 Pawłowska-Pojawa AnnaByledobiec Anin
195K-III/500:48:36 Izydorek MałgorzataaleTEMPO
196V/3300:48:37 Pikiel PiotrKS Raszyn
197X/400:48:39 Całka PawełMetro Warszawskie
198III/2200:48:41 Bednarz MateuszPoznań
199V/3400:48:51 Morgaś MarcinWarszawa-Ursynów
200X/500:48:54 Staniszewski WaldemarWarszawa-Tarchomin
201III/2300:48:55 Dubis PrzemysławWarszawa
202VIII/2100:49:04 Ferraris DaniloArt Profi Warszawa
203VII/1900:49:05 Swiatek RobertNiezrzeszony
204K-III/600:49:11 Bębenek AnnaJeziorzany
205IV/3800:49:11 Bielski Andrzej10 Wpsam
206K-IV/300:49:16 Szmuk AleksandraWarszawa
207II/1100:49:19 Kubiak BartoszKB Gymnasion Warszawa
208VII/2000:49:20 Stefański DariuszWarszawa-Ochota
209K-VIII/100:49:23 Jasińska TeresaWarszawa
210IV/3900:49:24 Mrozik MaciejApreo
211VI/2000:49:32 Leple GrzegorzElfy Ludojady
212IX/900:49:34 Mazurkiewicz AndrzejKB Gymnasion Warszawa
213K-III/700:49:40 Kruszewska-Senk AgnieszkaHolmes Place
214VI/2100:49:42 Grzegorczyk WojciechWarszawa
215IX/1000:49:44 Łapanowski JacentyKB Orientuz Warszawa
216K-VI/300:49:52 Wagner JolantaWarszawa-Ursynów
217III/2400:49:52 Puacz PawełPoznań
218VII/2100:49:56 Wojtkowski IreneuszInfovide-Matrix
219IV/4000:50:02 Malczyński MaciejIPA PL Runners
220V/3500:50:03 Kasprzyk KrzysztofLasek Bielański Team
221V/3600:50:06 Pojawa Tomaszforumzdrowia.pl
222V/3700:50:07 Isasi GorkaBILBAO
223K-VI/400:50:09 Bonacchi SilviaENTRE.PL Team
224K-IV/400:50:16 Rum AgnieszkaKB GALERIA Warszawa
225K-VIII/200:50:29 Gliniewicz AleksandraKB Gymnasion Warszawa
226IV/4100:50:37 Gołębiewski DanielAktywny Relaks Wołomin
227III/2500:50:43 Wróbel WitoldWarszawa-Śródmieście
228III/2600:50:44 Soczewka JarosławWarszawa
229K-II/100:50:44 Czechowska AgataaleTEMPO
230K-V/300:50:54 Ostrowska-Dołęgowska MagdalenaTeam napieraj.pl
231V/3800:50:59 Filar KrzysztofWolny Biegacz
232K-III/800:51:06 Juchniewicz LidiaWarszawa-Śródmieście
233IX/1100:51:12 Kęcik JanuszTeam Herbalife
234VIII/2200:51:15 Prędota KrzysztofWarszawa-Wilanów
235K-VII/400:51:25 Hirszler ElżbietaKB Gymnasion Warszawa
236IX/1200:51:26 Komor MirosławPiastów
237VIII/2300:51:28 Kuczkowski JerzyGOSIR Ożarów Maz.
238IX/1300:51:31 Biernacki AdamŁódź
239II/1200:51:39 Nowakowski WojciechWarszawa
240K-V/400:51:45 Muzyka BarbaraKopytko
241K-II/200:51:50 Mroczek MagdalenaSiedlce
242VII/2200:51:53 Mroczek TomaszSiedlce
243K-V/500:51:55 Ratuszyńska UrszulaWarszawa-Park Skaryszewski
244V/3900:51:58 Kilian DanielMysiadło
245K-VII/500:51:59 Matuszewicz EwaKB Gymnasion Warszawa
246V/4000:52:02 Marciniak TomaszTeam Alpex
247VII/2300:52:03 Zabłocki GrzegorzNadarzyn
248VI/2200:52:03 Startek DariuszWarszawa
249VI/2300:52:04 Ożdżeński WojciechStowarzyszenie Park Skaryszewski
250V/4100:52:11 Woźniak AdamaleTEMPO
251VIII/2400:52:17 Białecki JerzyaleTEMPO
252K-III/900:52:25 Kropiwnicka AgnieszkaWarszawa
253V/4200:52:31 Kober PiotraleTEMPO
254VI/2400:52:42 Karasiński JarosławWarszawa-Ursynów
255X/600:52:53 Tokarzewski StanisławKomorów
256K-III/1000:52:55 Dulinicz MartaWarszawa
257IV/4200:52:58 Wielogórka PiotrAnin Sadul
258K-IV/500:53:06 Stasiewicz IwonaKobiecy Klub Biegowy M.W.
259V/4300:53:08 Marszałek MarcinPruszków
260K-V/600:53:21 Jusińska BeataHolmes Place
261VIII/2500:53:24 Olendrzyński KrzysztofKB Gymnasion Warszawa
262VII/2400:53:31 Śmigielski TomaszPiaseczno
263K-IV/600:53:37 Kozaniecka JoannaLasek Bielański Team
264I/1000:53:41 Majchrzak MikołajNiezrzeszony
265K-I/200:53:42 Grzegorczyk MartaWarszawa-Kabaty
266IV/4300:53:45 Choiński JakubInfovide-Matrix
267K-V/700:53:49 Chludzińska AleksandraMaratonyPolskie.pl TEAM
268K-III/1100:53:50 Miłosz KarolinaWarszawa
269V/4400:53:51 Matyjasik MirosławWarszawa-Skorosze
270VII/2500:53:52 Michalski MichałWarszawa-Żoliborz
271V/4500:53:53 Janeczek AdamRadom
272IX/1400:53:56 Stańczyk RomualdWarszawa-Wola
273V/4600:54:01 Karpiński RobertWarszawa-Białołęka
274IV/4400:54:06 Prytuła BartoszWarszawa-Śródmieście
275VIII/2600:54:06 Kalinowski PiotrNiezrzeszony
276XIII/100:54:09 Bucholc JerzyKB Gymnasion Warszawa
277K-IX/100:54:10 Nowicka JoannaWarszawa-Stegny
278VI/2500:54:11 Sajdak GrzegorzVolvo for Marathon
279K-IV/700:54:15 Żmijewska KatarzynaKB Gymnasion Warszawa
280V/4700:54:16 Jędrusiak JerzyKB Gymnasion Warszawa
281K-III/1200:54:17 Frondziak AnnaPiaseczno
282XI/300:54:25 Madziar AndrzejKB Amator Mińsk Mazowiecki
283K-II/300:54:27 Nerć AgataWarszawa
284K-III/1300:54:33 Prosińska AgataNowa Wola
285IV/4500:54:34 Józwik RobertGatx Team
286IX/1500:54:34 Paterek AndrzejaleTEMPO
287VII/2600:54:38 Krupka PawełForest
288IX/1600:54:38 Krzak MaciejWarszawa
289VIII/2700:54:44 Jadłowski TomaszWarszawa-Wilanów
290XIII/200:54:47 Prokopowicz EdmundKB Lechici Zielonka
291K-VIII/300:54:49 Dobosz ElżbietaKB Gymnasion Warszawa
292K-V/800:54:50 Antosiewicz IzabelaKobiecy Klub Biegowy M.W.
293V/4800:54:50 Antosiewicz PiotrWarszawa-Wesoła
294K-IV/800:54:55 Coś MonikaaleTEMPO
295K-IV/900:55:04 Krajewska OlgaNiezrzeszony
296K-IV/1000:55:09 Zagrzejewska AntoninaLobo Sisters Runners Club
297IX/1700:55:11 Pałasiewicz GrzegorzWarszawa-Ursynów
298III/2700:55:11 Andrzejewski MaciejNiezrzeszony
299IV/4600:55:26 Fabiański ŁukaszByledobiec Anin
300VII/2700:55:36 Goc JarosławNiezrzeszony
301VIII/2800:55:36 Rygier AleksanderWarszawa
302VII/2800:55:42 Babiarz PrzemekKB Gymnasion Warszawa
303II/1300:55:43 Moszyński PawełWarszawa-Praga
304K-III/1400:55:43 Dmeńska JuliaWarszawa
305K-V/900:55:48 Karłowicz AnnaKB Gymnasion Warszawa
306IX/1800:55:55 Błaszczak GrzegorzCarservis Warszawa
307VII/2900:55:56 Suwald AndrzejWarszawa
308VI/2600:55:59 Dorynek ArkadiuszWarszawa-Wilanów
309K-III/1500:56:01 Wawrzyczek MagdalenaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
310V/4900:56:08 Dobrowolski ArturWarszawa
311K-III/1600:56:10 Arasimowicz AnnaŚcieżka Biegowa Las Kabacki
312VI/2700:56:16 Kiliński RobertWarszawa-Mokotów
313VIII/2900:56:18 Dziekoński JacekKonstancin-Jeziorna
314K-IX/200:56:31 Dziki MarzennaaleTEMPO
315K-V/1000:56:34 Oksiejuk-Wasilewska AnnaWarszawa-Ursynów
316K-III/1700:56:38 Kiernozek SylwiaŚcieżka Biegowa Las Kabacki
317K-VII/600:56:59 Teichert MariaKB Gymnasion Warszawa
318IX/1900:57:02 Kobrzyński BronisławCzarny Las
319K-II/400:57:05 Zarzycka MonikaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
320K-V/1100:57:05 Cubała-Chałupczak EwaKopytko
321K-III/1800:57:08 Kolańczyk PaulinaaleTEMPO
322K-IV/1100:57:10 Dolińska AgnieszkaaleTEMPO
323K-II/500:57:14 Iwan MagdalenaWarszawa
324K-V/1200:57:16 Figurska DorotaTanren Dojo
325IX/2000:57:22 Piskorz MarianWarszawa-Ursynów
326IX/2100:57:23 Garcarz LeszekNiezrzeszony
327V/5000:57:24 Glinka ArkadiuszApreo Logistics
328V/5100:57:35 Szymański MirosławKB Gymnasion Warszawa
329K-IV/1200:57:56 Balcerzak MonikaŚcieżka Biegowa Las Kabacki
330VI/2800:58:04 Bogusz MarekHolmes Place
331VIII/3000:58:33 Dziak JacekWarszawa-Kabaty
332K-VIII/400:58:36 Kruszewska JoannaAn Mar
333K-VI/500:58:38 Odolczyk JoannaWarszawa-Ursynów
334XII/100:58:39 Fido JerzyKB Lechici Zielonka
335K-V/1300:58:41 Chmielewska EwaNiezrzeszony
336X/700:58:48 Zaperty AdamWarszawa-Wola
337K-VI/600:59:14 Kotłubaj-Domżał EwaWarszawa-Ursynów
338IX/2200:59:26 Rumin WiesławWarszawa-Natolin
339IX/2300:59:28 Resztik TadeuszKB Gymnasion Warszawa
340K-V/1400:59:32 Brańska-Dobrowolska OlgaMaratonyPolskie.pl TEAM
341XI/400:59:33 Szymczak RyszardKB Wars
342K-II/600:59:39 Celińska WeronikaByledobiec Anin
343XII/200:59:41 Duszyński ZbigniewKB Gymnasion Warszawa
344IX/2400:59:42 Kawecki ZygmuntWarszawa-Ursynów
345K-VI/700:59:45 Góra-Sawicka AldonaMandarin Team
346K-II/701:00:07 Frączek DominikaKraków
347IV/4701:00:07 Moore MikeWarszawa-Centrum
348XI/501:00:18 Moszkowicz EugeniuszŚcieżka Biegowa Las Kabacki
349VII/3001:00:24 Kolasiński JonWarszawa-Mokotów
350K-IV/1301:00:24 Kolasińska BarbaraWarszawa-Mokotów
351K-IX/301:00:43 Polak TeresaKB Gymnasion Warszawa
352K-III/1901:00:49 Rozbicka AgnieszkaWarszawa-Bielany
353IV/4801:00:50 Wieczorek PiotrWarszawa-Wola
354K-II/801:02:00 Zielińska BeataKobiecy Klub Biegowy M.W.
355K-IV/1401:02:04 Miliszkiewicz Pajdzińska AgnieszkaWarszawa-Tarchomin
356XIII/301:02:22 Andrzejewski TadeuszWarszawa-Bielany
357X/801:02:23 Wojtyński JerzyWarszawa-Ursynów
358K-IV/1501:03:07 Puszyńska MonikaWarszawa-Centrum
359K-VI/801:03:35 Stańczuk MirosławaCarservis Warszawa
360K-V/1501:03:35 Rybkowska IwonaKobiecy Klub Biegowy M.W.
361K-V/1601:03:42 Kacperska WiolettaWarszawa-Wawer
362IV/4901:03:54 Moore JayWarszawa-Centrum
363VIII/3101:04:40 Michalik WojciechKB GALERIA Warszawa
364K-V/1701:04:54 Jakubik AnnaKobiecy Klub Biegowy M.W.
365K-VII/701:05:00 Kasprzak BarbaraKB Gymnasion Warszawa
366K-VI/901:05:55 Czyżewska MarlenaNiezrzeszony
367K-VI/1001:05:56 Krzykwa AgnieszkaNiezrzeszony
368VIII/3201:05:56 Kędzierski PawełNiezrzeszony
369K-VII/801:06:32 Ziółek ElżbietaBiegamy z Ochotą
370K-V/1801:06:56 Kozłowska GrażynaNiezrzeszony
371K-II/901:07:44 Prisner MichalinaKobiecy Klub Biegowy M.W.
372VII/3101:08:02 Barnaś MarekNiezrzeszony
373K-VIII/501:09:01 Pytkowska JolantaKB Lechici Zielonka
374XIII/401:09:23 Kotowicz OttonWarszawa-Mokotów
375K-V/1901:09:35 Borg AnnaKobiecy Klub Biegowy M.W.
376K-VIII/601:10:30 Dobosz AnnaPiaseczno
377K-VII/901:10:42 Dukaczewska IzabellaWarszawa-Ursynów
378K-IX/401:13:50 Rawska ElżbietaKB Gymnasion Warszawa
379III/2801:23:33 Omszański MarekWarszawa-Białołęka
380XIII/501:34:00 Błaszczak ZbigniewWhite Raven